Skip to content

WIELKA SŁAWA TO ŻART

2️⃣3️⃣ października 2023 r. o godz. 17:00 zapraszamy do Kinoteatru Rondo na Galę Operetkową pt. „Wielka sława to żart” Wiedeńskiej operetki czar, podczas której zaśpiewają dla Państwa wybitni artyści sceny operetkowej. Ich wspaniałe głosy przeniosą nas w świat koncertów wiedeńskich, operetki, oraz musicali.
W prezentowanej gali usłyszymy najsłynniejsze arie i duety miłosne min. kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, z Wesołej wdówki – J.Straussa. Kuplety Adeli z operetki Zemsta Nietoperza – J.Straussa, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza – Imre Kálmána, Czardasz Sylvi z operetki Hrabina Marica – Imre Kálmána, Duet Barcelona z operetki Clivia – Nico Dostal, Mieć kochanek choćby 100 z operetki Paganini – F.Lehara oraz wiele innych hitów.
Usłyszycie Państwo ponad to, takie utwory jak: I will always love you, miłosne Besame mucho, a także taneczne Abballati.

🎙Wystąpią cenieni Artyści:
Romuald Spychalski – tenor,
Przemysław Radziszewski – tenor,
Anna Spychalska – mezzosopran,
Sylwia Nowicka- sopran,
Marcin Janiszewski – fortepian.

Koncert poprowadzi: Krystyna Pietranek-Kulis.


Artyści występują w największych polskich i światowych salach koncertowych. Jak mawiał Bogusław Kaczyński: „Ten repertuar oraz jego wykonanie jest gwarancją satysfakcji widzów.” Przeżyją Państwo wieczór pełen magii, wzruszeń i radości. Po koncercie spotkanie z Artystami, rozmowy, wspólne zdjęcia, podpisywanie płyt!!! Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia z wieczornej gali, które pozostaną we wspomnieniach na długo. Zapraszamy fanów dobrej muzyki.

🕐 Czas trwania koncertu 120 minut.

🎫 Bilety dostępne w kasie kina oraz na stronie https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93507/Che%C5%82mno/Wielka+s%C5%82awa+to+%C5%BCart/

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Krzysztof Pałasz FORTE.

Skip to content