Skip to content

Repertuar

Listopad - 2021

15:00 – Rodzinka Rządzi /DUBBING/ BO

17:00 – Wykład UTW – Grodzisko w Kałdusie / Profesor Wojciech Chudziak

19:00 – Venom 2: Carnage /NAPISY/ 13+

12:00 – Fatima /LEKTOR/ 12+

16:00 – Rodzinka rządzi /DUBBING/ BO

18:00 – Fatima /LEKTOR/ 12+

20:00 – Venom 2: Carnage /NAPISY/ 13+

14:00 – Rodzina Addamsów 2 /DUBBING/ BO

16:00 – Venom 2: Caranege /DUBBING/ 13+

18:00 – Venom 2: Carnage /NAPISY/ 13+

20:00 – Furioza /FILM POLSKI/ 16+

 Ze Starej Płyty/ IV Spotkanie Miłośników Winyla i Nie Tylko

12:00 – 18:00 – Kupno, Sprzedaż, Wymiana Winyli, CD, Kaset, Książek o Tematyce Muzycznej, Sprzętu Audio

13:00 –  15:30  Warsztaty DJ- skie, DJ Stosunkowodobry

16:00 – A – HA /NAPISY/ 12+

18:00 – Amy /NAPISY/ 16+

20:45  Venom 2: Carnage /NAPISY/ 13+

14:00 – Rodzina Addamsów 2 /DUBBING/ BO

16:00 – Venom 2: Carnage /DUBBING/ 13+

18:00 – Venom 2: Carnage /NAPISY/ 13+

20:00 – Furioza / /FILM POLSKI/ 16+

16:00 – Rodzina Addamsów 2 /DUBBING/ BO

18:00 – Venom 2: Carnage /DUBBING/ 16+

20:00 – Furioza /FILM POLSKI/ 16+ 

17:00 – Koncert – ,,Pięciolinia dla Niepodległej” w wykonaniu Chóru Collegium Cantorum / darmowe wejściówki do pobrania w Chełmińskim Domu Kultury i Kinoteatrze Rondo od 22.10.2021

18:30 – Ciotka Hitlera /FILM POLSKI/ 16+

20:30 – Mistrz /FILM POLSKI/ 16+

15:00 – Ainbo – Strażniczka Amazonii /DUBBING/ BO

17:00 – Diuna /NAPISY/ 12+

20:00 – Furioza /FILM POLSKI/ 16+

15:00 – Ainbo – Strażniczka Amazonii /DUBBING/ BO

17:00 – Diuna /NAPISY/ 12+

20:00 – Furioza /FILM POLSKI/ 16+

13:00 – Ainbo – Strażniczka Amazonii /DUBBING/ BO

15:00 – Diuna /NAPISY/ 12+

19:00 – Koncert – Bogdan Trojanek & Terne Roma – ,, Cygańskie Wesele” / BILET: 50 ZŁ

15:00 – Ainbo – Strażniczka Amazonii /DUBBING/ BO

17:00 – Wykład UTW – Wszechświat – skąd przybyliśmy – dokąd zmierzamy – mgr. Roman Pleszyński

20:00 – Stand – up -Rafał Rutkowski + support / BILET: 40 ZŁ

15:00 – Ainbo – Strażniczka Amazonii /DUBBING/ BO

17:00 – Klub Filmowy – Ostatniej nocy w Soho / napisy / 12+ /Horror – gatunek niejednoznaczny / prowadzenie i dyskusja Karolina Szyperska

20:00 – Wszyscy święci New Jersey /NAPISY/ 16+

15:00 – Ron Usterka /DUBBING/ BO

17:00 – Diuna /DUBBING/ 12+

20:00 – Wszyscy święci New Jersey /NAPISY/ 16+

13:00 – Ron Usterka /DUBBING/ BO

15:00 – Diuna /NAPISY/ 12+

18:00 – Wszystkie nasze strachy /FILM POLSKI/ 15+

20:00 – Wszyscy święci New Jersey /NAPISY/ 16+

13:00 – Ron Usterka /DUBBING/ BO

15:00 – Diuna /NAPISY/ 12+

18:00 – Wszystkie nasze strachy /FILM POLSKI/ 15+

20:00 – Wszyscy święci New Jersey /NAPISY/ 16+

16:00 – Ron Usterka /DUBBING/ BO

18:00 – Moje wspaniałe życie /FILM POLSKI/ 12+

20:00 – Censor /NAPISY/ 16+

15:00 – Ron Usterka /DUBBING/ BO

17:00 – Klub Filowy – SPENCER / NAPISY/ 12+ / Kino biograficzne – Wielowymiarowy Gatunek XXI WIEKU / Prowadzenie i dyskusja Karolina Szyperska

20:00 – Censor /NAPISY/ 16+

16:00 – Ron Usterka /DUBBING/ BO

18:00 – To musi być miłość /FILM POLSKI/ 13+

20:00 – Pitbull /FILM POLSKI/ 16+

14:00 – Ron Usterka /DUBBING/ BO

16:00 – Moje wspaniałe życie /FILM POLSKI/ 12+

18:00 – To musi być miłość /FILM POLSKI/ 13+

20:00 – Pitbull /FILM POLSKI/ 16+

14:00 – Kino przyjazne sensorycznie – Ron Usterka /DUBBING/ BO

16:00 – Moje wspaniałe życie /FILM POLSKI/ 12+

18:00 – To musi być miłość /FILM POLSKI/ 13+

20:00 – Pitbull /FILM POLSKI/ 16+

Skip to content